Přejít k hlavnímu obsahu

Často kladené otázky

Máme za sebou mnohaletou zkušenost s lezením i s výukou. Jsme držiteli odpovídajících oprávnění a pod naším vedením prošlo kurzy už stovky ;-) klientů/lezců.
Toto je velmi individuální záležitost. Nabízíme individuální lekce, kde vysvětlíme veškerou problematiku a pomůžeme odhalit nedostatky. Následně se můžeme dohodnout na pravidelném individuálním lezeckém koučování, kde společně zapracujeme na odstranění lezeckých nedostatků.
Učíme v Praze v Sport Centrum Evropská. Můžeme se dohodnout na kurzu i na jiné stěně a samozřejmě na skalách dle dohody.
Je to velmi individuální. Ze zkušenosti vím, že mnoho dětí předškolního věku lezení (hru na lezení) bez potíží zvládá.
Základní ceny naleznete v ceníku. Případnou změnu ceny lze dohodnout individuálně.
V základním kurzu se naučíte vše, co potřebujete k bezpečnému pohybu v prostředí umělých stěn. V pokračovacích kurzech zlepšíte své lezení a naučíte se lézt po skalách. Pro splnění vašeho očekávání udělám maximum. Základní informace o nabídce naleznete na úvodní stránce kurzů.
Stačí nám napsat … viz kontaktní formulář a ozveme se vám.
Lezení vždy zahrnuje jistou míru rizika, kterou lze zodpovědným přístupem snížit na přijatelnou mez. Díky zkušenostem a metodickým znalostem jsme schopni na případná rizika poukázat a problémům předcházet.
Strach je přirozený. Vhodným postupem lze strach zmírnit. Případně lze vyzkoušet bouldering - bezpečné lezení v přiměřené výšce nad matrací.
Nemusíte, rádi vám pomůžeme prožít první lezecké krůčky v individuální lekci přizpůsobené vašim přáním.
Bez potíží lze vystavit dárkový poukaz.
Na všechny začátečnické kurzy lze zajistit odpovídající výstroj/výzbroj (lezečky, sedací úvazek, jistítko, karabiny, přilba…).
Na lezecké stěny psi nesmí, do skal zcela bez potíží.
Jedním z předpokladů lezení je základní fyzická zdatnost. Pro zvládnutí lehkých cest (výstupů) není potřeba žádný speciální trénink ani velká síla. Výběr (obtížnost) lezených cest lze přizpůsobit vašim možnostem.
Věk nehraje vůbec žádnou roli. Důležitá je ochota věnovat čas.

Napište nám

Nenašli jste odpověď na svou otázku?

Neváhejte a pro odpovědi na veškeré své dotazy nám napište…
Příjemcem kontaktního formuláře je info(rybička)horoakademie.cz