FAQ - Často kladené otázky

Často kladené otázky


Nemusíte, rádi vám pomůžeme prožít první lezecké krůčky v individuální lekci přizpůsobené vašim přáním.

Kurz/lekci lze po dohodě přesunout na jiný termín.

V základním kurzu se naučíte vše, co potřebujete k bezpečnému pohybu v prostředí umělých stěn. V pokračovacích kurzech zlepšíte své lezení a naučíte se lézt po skalách. Pro splnění vašeho očekávání uděláme maximum. Základní informace o nabídce naleznete na úvodní stránce kurzů.
Stačí nám napsat … viz kontaktní formulář a ozveme se vám.

Jedním z předpokladů lezení je základní fyzická zdatnost. Pro zvládnutí lehkých cest (výstupů) není potřeba žádný speciální trénink ani velká síla. Výběr (obtížnost) lezených cest lze přizpůsobit vašim možnostem.

Věk nehraje vůbec žádnou roli. Důležitá je ochota věnovat čas. Pokud máte pochybnosti, tak zavolejte, nebo napište.

Lezení vždy zahrnuje jistou míru rizika, kterou lze zodpovědným přístupem snížit na přijatelnou mez. Díky zkušenostem a metodickým znalostem jsme schopni na případná rizika poukázat a problémům předcházet.

Toto je velmi individuální záležitost. Nabízíme individuální lekce, kde vysvětlíme veškerou problematiku a pomůžeme odhalit nedostatky. Následně se můžeme dohodnout na pravidelném individuálním lezeckém koučování, kde společně zapracujeme na odstranění lezeckých nedostatků.

Učíme v Praze v Sport Centrum Evropská. Můžeme se dohodnout na kurzu i na jiné stěně a samozřejmě na skalách dle dohody.
Základní ceny naleznete v ceníku. Případnou změnu ceny lze dohodnout individuálně.