Lezecké kroužky pro dospělé

Věk nehraje vůbec žádnou roli. Důležitá je ochota věnovat čas. Pokud máte pochybnosti, tak zavolejte, nebo napište.

Jedním z předpokladů lezení je základní fyzická zdatnost. Pro zvládnutí lehkých cest (výstupů) není potřeba žádný speciální trénink ani velká síla. Výběr (obtížnost) lezených cest lze přizpůsobit vašim možnostem.

Na lezecké stěny psi nesmí, do skal zcela bez potíží.

Toto je velmi individuální záležitost. Nabízíme individuální lekce, kde vysvětlíme veškerou problematiku a pomůžeme odhalit nedostatky. Následně se můžeme dohodnout na pravidelném individuálním lezeckém koučování, kde společně zapracujeme na odstranění lezeckých nedostatků.

Máme za sebou mnohaletou zkušenost s lezením i s výukou. Jsme držiteli odpovídajících oprávnění a pod naším vedením prošlo kurzy už stovky ;-) klientů/lezců.

Základní ceny naleznete v ceníku. Případnou změnu ceny lze dohodnout individuálně.
Stačí nám napsat … viz kontaktní formulář a ozveme se vám.
Lezení vždy zahrnuje jistou míru rizika, kterou lze zodpovědným přístupem snížit na přijatelnou mez. Díky zkušenostem a metodickým znalostem jsme schopni na případná rizika poukázat a problémům předcházet.
Strach je přirozený. Vhodným postupem lze strach zmírnit. Případně lze vyzkoušet bouldering - bezpečné lezení v přiměřené výšce nad matrací.
Na všechny začátečnické kurzy lze zajistit odpovídající výstroj/výzbroj (lezečky, sedací úvazek, jistítko, karabiny, přilba…).