Lezecké kurzy

Kurz/lekci lze po dohodě přesunout na jiný termín.

Věk nehraje vůbec žádnou roli. Důležitá je ochota věnovat čas. Pokud máte pochybnosti, tak zavolejte, nebo napište.

Jedním z předpokladů lezení je základní fyzická zdatnost. Pro zvládnutí lehkých cest (výstupů) není potřeba žádný speciální trénink ani velká síla. Výběr (obtížnost) lezených cest lze přizpůsobit vašim možnostem.

Na lezecké stěny psi nesmí, do skal zcela bez potíží.

Toto je velmi individuální záležitost. Nabízíme individuální lekce, kde vysvětlíme veškerou problematiku a pomůžeme odhalit nedostatky. Následně se můžeme dohodnout na pravidelném individuálním lezeckém koučování, kde společně zapracujeme na odstranění lezeckých nedostatků.

Máme za sebou mnohaletou zkušenost s lezením i s výukou. Jsme držiteli odpovídajících oprávnění a pod naším vedením prošlo kurzy už stovky ;-) klientů/lezců.

Učíme v Praze v Sport Centrum Evropská. Můžeme se dohodnout na kurzu i na jiné stěně a samozřejmě na skalách dle dohody.
Základní ceny naleznete v ceníku. Případnou změnu ceny lze dohodnout individuálně.
V základním kurzu se naučíte vše, co potřebujete k bezpečnému pohybu v prostředí umělých stěn. V pokračovacích kurzech zlepšíte své lezení a naučíte se lézt po skalách. Pro splnění vašeho očekávání uděláme maximum. Základní informace o nabídce naleznete na úvodní stránce kurzů.
Stačí nám napsat … viz kontaktní formulář a ozveme se vám.