Lezecký tábor pro děti v Tisé – Stornovací poplatky

HoroAkademie uplatňuje stornovací poplatky, pokud je dítě na tábor přihlášeno a nebylo oznámeno, že svou účast na táboře ruší – a to i v případě odeslání přihlášky bez platby!
Zruší-li zákonní zástupci dítěte jeho účast na táboře v době kratší než 30 dní před plánovaným termínem nástupu na tábor, uplatňuje HoroAkademie stornovací poplatky taktéž.
HoroAkademie pak sníží vracené částky v návaznosti na termín nahlášení stornování účasti podle počtu dnů před plánovaným nástupem na tábora.
Vrací částku sníženou o 25 % (od 29 dnů do čtrnáctého dne včetně), resp. o 50 % (od 13. dne do 5. dne včetně). Při zrušení účasti v době kratší než 5 dní představuje storno poplatek 100 % částky.
Pokud se dítě nebude moci soustředění zúčastnit ze zdravotních důvodů či karantény, po prokázaném potvrzení od lékaře se samozřejmě peníze vrátí všechny. (Pokud si například dítě zlomí ruku 3 týdny před táborem, ale oznámí nám to 3 dny předem, tak tam nějaký postih bude, buďte tolerantní a řekněte nám včas že nemůžete, taky musíme zaplatit zálohy za jídlo i ubytování, a to nám bohužel nikdo nevrátí, pokud dítě nepojede.)